4EU+ Education Days 20-21.06.2023

Szanowni Państwo,

już w przyszłym tygodniu, w dniach 20–21 czerwca, pracownicy i pracowniczki Uniwersytetu Warszawskiego i pozostałych uczelni Sojuszu 4EU+ będą mogli wziąć udział w wydarzeniu 4EU+ Education Days. W trakcie dwóch dni odbędą się sesje i warsztaty poświęcone takim zagadnieniom jak wspieranie dydaktyki cyfrowej, prowadzenie i finansowanie studiów wspólnych (ze szczególnym uwzględnieniem programów unijnych, takich jak Erasmus Mundus Joint Masters) czy zapewnianie jakości kształcenia na poziomie europejskiego konsorcjum.

Wydarzenie 4EU+ Education Days jest organizowane w ramach finansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej projektu 4EU+ for Ukraine, którego koordynatorem jest Uniwersytet Warszawski. Jest skierowane do pracowników z uczelni partnerskich z Ukrainy oraz pracowników akademickich i administracji uczelni Sojuszu 4EU+.

Uwaga: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział stacjonarny przewidziany jest dla uczestników z ukraińskich uczelni. Pozostałe osoby zainteresowane uczestnictwem w sesjach mogą wziąć udział online.

Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłosić poprzez formularz rejestracyjny do 16 czerwca.

Szczegółowy program 4EU+ Education Days znajduje się na stronie Sojuszu 4EU+ >>

Zespół ds. 4EU+ przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW

Dear Sir or Madam,

On 20th–21st June the 4EU+ Education Days will be organised as part of the NAWA-funded 4EU+ for Ukraine project. The event is open for academic and administrative staff of 4EU+ member universities and partner higher education institutions from Ukraine.

The event will take place on-site at the University of Warsaw and online. Due to limited room capacity, in-person participation is only possible for Ukrainian partners. Participants from the UW and other 4EU+ member universities are invited to attend the event online.

The programme of the 4EU+ Education Days includes various workshops and training sessions. They will cover such topics as strategies for digital teaching and learning, the European Degree label project, Erasmus Mundus Design Measures and Erasmus Mundus Joint Masters, joint studies accreditation in EHEA and the 4EU+ Quality Management System.

In order to take part in the event, it is necessary to fill out the registration form until 16th June. Please note that registration is required for both in-person and online attendees.

Detailed information, including the programme of the event, can be found on the 4EU+ Alliance website >>

4EU+ Team, UW Office for International Research and Liaison