III Forum Dobrych Praktyk – konferencja międzynarodowa

Zapraszamy wykładowców, doktorantów oraz zainteresowanych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w konferencji międzynarodowej, organizowanej wspólnie przez Centrum Kompetencji Cyfrowych i Biuro Innowacji Dydaktycznych w ramach projektu Doskonałość Dydaktyczna Uczelni.

Konferencja poświęcona będzie dobrym praktykom związanym z zastosowaniem cyfrowych narzędzi w nauczaniu, metodyce nauczania na zajęciach stacjonarnych, organizacji studiów, doskonaleniu kompetencji kadry dydaktycznej, wsparciu studentów w procesie uczenia się oraz umiędzynarodowieniu procesu kształcenia.

Do udziału w konferencji zapraszamy całą społeczność Uniwersytetu Warszawskiego. Zachęcamy przede wszystkim tych, którym bliska jest dydaktyka na naszej uczelni: osoby prowadzące zajęcia, wspierające studentów i pracowników dydaktycznych administracyjnie, zajmujące się szkoleniami kadry i zarządzające procesem dydaktycznym.

Konferencja odbędzie się online 27 czerwca 2023 r. i będzie miała charakter międzynarodowy.

Rejestracja uczestników potrwa do 26 czerwca. Link do zapisów: https://dobrepraktyki.ckc.uw.edu.pl/dla-sluchaczy

Harmonogram konferencji

Projekt „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWR. 03.04.00-00-P023/21).

Źródło: www.bid.uw.edu.pl