Głosowanie nad zamknięciem zebrania wyborczego do Kolegium Elektorów UW 08.03.2024

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że

głosowanie nad zamknięciem zebrania wyborczego do Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego dla nauczycieli akademickich będących profesorami i profesorami uczelni (kadencja 2024-28)

odbędzie się:

8 marca 2024 w godz. 10.00-18.00

– gdy zostanie wybrana opcja zamknięcia zebrania ogłoszone zostaną nowe wybory mające na celu obsadzenie wolnych mandatów
– gdy opcja zamknięcia zebrania nie zostanie wybrana kolejne tury aktualnych wyborów będą kontynuowane z bieżącą listą kandydatów

Głosowanie odbędzie się w trybie zdalnym, szczegóły zostaną przesłane pocztą elektroniczną.