Wyniki konkursów dla laboratoriów badawczych na UW

Decyzją Kierownika Programu IDUB, na podstawie rekomendacji Rady ds. akredytacji Kampusu Ochota, w konkursach w ramach Działania I.4.1 wyłonionych zostało do dofinansowania 11 wniosków.

W trzecim naborze na utworzenie nowych akredytowanych laboratoriów badawczych na UW trwale zwiększających potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego fundusze z Programu IDUB otrzymało:

• Laboratorium Fizykochemii Materiałów „Szoszlab” — prof. dr hab. Robert Szoszkiewicz (Wydział Chemii, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych).

Szczegółowe wyniki dostępne są na podstronie Działania I.4.1 »

Natomiast na utrzymanie statusu laboratorium akredytowanego zgodnego z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” dofinansowanie skierowane zostanie do:

• Analitycznego Centrum Eksperckiego (LB1) — prof. dr hab. Ewa Bulska (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW),
  • Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych (LB3) — prof. dr hab. Aleksandra Misicka-Kęsik (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW),
  • Laboratorium Mikroskopii i Spektroskopii Elektronowej (LB5) — prof. dr hab. Mikołaj Donten (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW),
  • Laboratorium Bioanalityczne (LB6) — prof. dr hab. Magdalena Maj-Żurawska (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW),
  • GREENMET LAB (LB7) — dr hab. Wojciech Hyk, prof. ucz. (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW).

Szczegółowe wyniki dostępne są na podstronie Działania I.4.1 »

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl