Powołania do Komitetu Chemii przy Wydziale III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi PAN na kadencję 2024-2028

Dnia 23 maja 2024 r. w sali im. Marii Skłodowskiej-Curie na Wydziale Chemii UW odbyło się spotkanie Komitetu Chemii przy Wydziale III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi Polskiej Akademii Nauk.

Prezydium Komitetu Chemii Polskiej Akademii Nauk powołało:

Prof. dr. hab. Pawła Kuleszę na Przewodniczącego Komitetu Chemii przy Wydziale III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2024-2028.

Prof. dr. hab. Andrzeja Kudelskiego na Członka Komitetu Chemii przy Wydziale III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2024-2028.

Dr hab. Iwonę Rutkowską, prof. ucz. na Sekretarza Komitetu Chemii przy Wydziale III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2024-2028.

Serdecznie gratulujemy!

Fot. Karolina Dudzińska/WCh UW