Rekrutacja do Szkoły Edukacji PAFW i UW 2024/2025

Właśnie ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe Szkoły Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego kształcące przyszłych nauczycieli matematyki, języka polskiego, historii oraz biologii z przyrodą. Są one skierowane do absolwentów wydziałów kierunkowych lub pokrewnych, którzy chcieliby zdobyć uprawnienia nauczycielskie lub doskonalić swoje dydaktyczne kompetencje.

Co proponujemy?

• Bezpłatne studia podyplomowe
  • Stypendium w wysokości do 2,5 tys. zł/mc przez cały okres studiów
  • Darmowy akademik w Warszawie
  • Uprawnienia nauczycielskie
  • Gwarantowaną propozycję pracy w szkole
  • Inspirujące i rozwijające 10 miesięcy
  • Dzienne studia podyplomowe koncentrują się nie tylko na skutecznej dydaktyce przedmiotowej, ale również na zagadnieniach psychologiczno-wychowawczych. Kładą też nacisk na rozwój kompetencji interpersonalnych i budowanie relacji.

Wszelkie szczegóły można także znaleźć na stronie internetowej oraz w poście na Facebooku.