Druga edycja konkursu „Uczący się Uniwersytet”

Zgodnie z ideą „uczenia się przez całe życie”, w odpowiedzi na rosnące zaangażowanie pracowników i pracowniczek w rozwój zawodowy, przygotowaliśmy w ramach Działania V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników UW” drugi konkurs „Uczący się Uniwersytet”.

Wszystkie osoby zatrudnione w Uniwersytecie w ramach umowy o pracę/na podstawie mianowania – zarówno nauczyciele akademiccy, jak i pracownicy administracji, bibliotekarze, informatycy, techników oraz inne grupy zawodowe, mogą starać się o dofinansowanie udziału w studiach niestacjonarnych I, II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich albo studiach podyplomowych (z wyłączeniem studiów typu Master of Business Administration) realizowanych przez jednostki organizacyjne Uniwersytetu Warszawskiego.

Kwota dofinansowania w ramach konkursu wynosi 75% całkowitego kosztu studiów, jednak nie więcej niż 8 tys. złotych.

Zasady konkursu

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl