Przedłużona rekrutacja do BraveCampu do 30 czerwca!

Czerwiec to w kalendarzu akademickim okres intensywnej pracy w trakcie sesji. Dlatego też chcemy dać Wam więcej czasu na zgłoszenia – połączcie przyjemne z pożytecznym i wpiszcie obóz BraveCamp w plany wakacyjne.

Teraz macie czas do 30 czerwca!

Akademia przedsiębiorczości BraveCamp to inicjatywa skierowana do studentów/ek doktorantów/ek Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy mają pomysł na projekt biznesowy, naukowy lub społeczny.

BraveCamp to coś więcej niż wyjazd – to ogrom wiedzy zdobytej podczas warsztatów z ekspertami, przyjaźnie na lata i wspaniała przygoda!

12. edycja odbędzie się między 14 a 20 września 2024 r.

Jak się zgłosić?

STEP 1: Zgłoś swój pomysł w formularzu.

STEP 2: Spotkaj się on-line z zespołem Inkubatora.

STEP 3: Pakuj walizki i poczuj energię do działania!

Masz pytania? Napisz do nas na adres: konsultacje@inkubator.uw.edu.pl.

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są: Pfizer Polska, Nordea Polska.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.chem.uw.edu.pl/2024/05/28/bravecamp-po-raz-dwunasty/.

Źródło: www.iuw.edu.pl