Szkolenia dla pracowników i doktorantów – repozytorium „Dane Badawcze UW”

Zapraszamy na kolejne zdalne szkolenia z zakresu obsługi instytucjonalnego repozytorium danych badawczych Uniwersytetu Warszawskiego – „Dane Badawcze UW”.

Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim i odbędzie się, jeżeli zarejestruje się na nie co najmniej 15 osób.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części: prezentacja repozytorium oraz instrukcja deponowania przykładowego zbioru danych. Zaplanowano również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzą Magdalena Bielińska, Agnieszka Cybulska-Phelan i Wojciech Fenrich z Platformy Otwartej Nauki (ICM UW).

Link do rejestracji jest również dostępny w zakładce wydarzenia na stronie Platformy Otwartej Nauki: https://pon.edu.pl/index.php?Itemid=103.

Kontakt: acybulska@uw.edu.pl, tel. 22 874 94 59

Ze względu na okres urlopowy, między 29 lipca a 2 sierpnia proszę kierować wszelkie pytania do Magdaleny Bielińskiej: ma.bielinska2@uw.edu.pl, tel. 22 874 94 59.

Szkolenia organizowane są przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolenia realizowane są w ramach Działania I.3.6. „Humanistyka cyfrowa”.

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl