Letni Piknik Wydziału Chemii UW 2023 [RELACJA]

16 czerwca 2023 r. na patio WCh odbył się Letni Piknik dla wszystkich członków społeczności Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas pikniku zostały wręczone wyróżnienia – Medal Honorowy Wydziału Chemii UW dla prof. dra hab. Rafała Sicińskiego za szczególny wkład w jego rozwój oraz dyplomy – Stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla studentów za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023. Nagrodzeni studenci z Wydziału Chemii UW to: Monika Adamowska – kierunek chemia, Sylwia Karina Jopa – kierunek chemia medyczna, Paweł Mateusz Kowalczyk – kierunek chemia, Jędrzej Kubica – kierunek chemia, Dominika Elżbieta Kwarta – chemia stosowana, Kamil Szychta – kierunek chemia w ramach MISMaP, Ireneusz Tomczyk – kierunek chemia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

Fot. Rafał Chojnacki/WCh UW